1

Temat: Wersja komputerowa egzaminu PET

Hej, czy ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć mi gdzie znajdę jak najwięcej informacji na temat egzaminów PET. Moja córka chce zdawać ten egzamin ale tu w grę wchodzi tylko wersja komputerowa, czy taka opcja jest w ogóle  możliwa. Czy ktoś spotkał się z tematem i jest w stanie mi pomóc.

2

Odp: Wersja komputerowa egzaminu PET

Hej, dobrze trafiłeś. Co do samych egzaminów PET, możesz poczytać sobie na tej stronce https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/pet. Jeżeli chodzi o drugą część pytania to jak najbardziej można PETa zdawać w opcji komputerowej ponieważ ja sam tak owy zdawałem. Z tego co pamiętam ta możliwość weszła w życie już kilka lat temu. Świetna sprawa, ponieważ mi to w zupełności ułatwiło egzamin w sensie takim, że moja niepełnosprawność nie pozwoliła by mi na to by napisać egzamin w wersji papierowej.

3

Odp: Wersja komputerowa egzaminu PET

Dzięki wielkie za adres stronki, teraz już mam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dzwoniłem już do ośrodka szkoleniowego gdzie moja pociecha będzie mogła przystąpić do gzaminu. Mi też chodziło o wersję komputerową  ponieważ moja córka również posiada pewien stopień niepełnosprawności i dla tego jak już wcześniej pisałem w grę wchodzi tylko wersja komputerowa egzaminu PET.