Temat: Mieszkanie – pomysł na salon

Urządzam właśnie swój salon. Niestety nie wiem jednak jak podejść do kwestii urządzenia kącika wypoczynkowego. Zupełnie nie mam pomysłu na komplet wypoczynkowy. Czy możecie coś tam podpowiedzieć, może ja też się załapię. Pozdrawiam

2

Odp: Mieszkanie – pomysł na salon

Cześć. Ja tez urządzałam swoje mieszkanie kilka miesięcy temu. Wybrałam takie meble http://blackcatdesign.com.pl/c/1614/meb … field.html urzekły mnie swoim osobliwym urokiem i doskonale pasują do mojego salonu. Do tego ładne poduszeczki w kwieciste wzory i całość świetnie wygląda. Tobie też bym poleciła.

3

Odp: Mieszkanie – pomysł na salon

Witam. Ja uważam, że najlepiej wybrać takie meble, które są wytrzymałe i mają właściwy materiał. Teraz popularne są tkaniny typu carabu, a to ze względu na wysoką plamoodporność. Jeśli masz dzieci czy zwierzęta, które nie są zbytnio usłuchane to lepiej zabezpieczyć swoją sofę takim materiałem. Wtedy masz mniej do prania. Mówię o tym, bo nasz pies kiedyś załatwił nasz nowy narożnik, że nadawał się tylko do wyrzucenia.

Odp: Mieszkanie – pomysł na salon

Witajcie. Mnie się bardzo podobają dodatki kolorowe, wzorzyste, takie rzucające się od razu w oczy. Ja to bym kupiła do swojego salonu na przykład takie zasłony http://blackcatdesign.com.pl/c/1624/tka … aniny.html. Są piękne i według mnie fantastycznie wyglądałyby chyba w każdym salonie. Az ja mam chęć coś zmienić w swoim salonie.

5

Odp: Mieszkanie – pomysł na salon

Ja tam bym się tak tym wszystkim nie przejmowała. Kupiłabym wygodną sofę. Do tego kupiłabym tkaniny na sofę. Narzutę bym zrobiła i co tydzień dzięki temu jest inny design.