Temat: Dobrzy iluzjoniści

Witam wszystkich. Szukam odpowiedniego iluzjonisty. Chodzi o to, że mam za zadanie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla szefa i potrzeba nam atrakcji. Ustaliliśmy wspólnie z pracownikami, że będzie to iluzjonista. Szukamy najlepszego, czy znacie kogoś?

Odp: Dobrzy iluzjoniści

Cześć. Nie wiem jak jest u ciebie, ale u mnie się nie organizuje imprezy z okazji urodzin szefa. Szef sam też nie organizuje przyjęć na cześć urodzin pracowników. Raczej robimy bankiety takie z okazji powodzenia. Ale pierwsze słyszę o urodzinach szefa, musicie być dobrą ekipą. Pozazdrościć pracowników.

3

Witam. Ja sądzę, że pokaz iluzjonisty to super pomysł na wieczór pełen atrakcji. Kiedyś słyszałam, że bardzo dobry jest iluzjonista Mariusz Czajka. Sprawdź sobie w wyszukiwarce coś o nim. Wielu ludzi go poleca. Zabawa z taką iluzją musi być super. Z chęcią sama wzięłabym udział w takiej zabawie.

4

Ja nie wierzę w iluzjonistów.

5

Witajcie. A ja wierzę. Pokazy takie są naprawdę super, wciągają i zmuszają do myślenia. Myślę, że więcej powinno być takiej iluzji na imprezach.

6

Hej. Lubię takie imprezy z magią. Powiadasz iluzjoniści… Ktoś już podał najlepszego z nich. Ja podam namiar na jego stronę internetową http://mariuszczajka.pl/. Myślę, że facet warty uwagi. Bardzo dobrze prowadzi swoje programy. Potrafi zainteresować, a przede wszystkim nikt się nie nudzi. No i facet jest mobilny.