Temat: Komu zlecić wdrażanie ISO w firmie?

Witam. Chciałbym wdrożyć certyfikaty ISO do swojej firmy. Nie wiem jednak u której firmy najlepiej to zrobić. Do kogo warto się zgłosić? Może ktoś z Was mi coś dobrego podpowie? Będę bardzo wdzięczny za rekomendacje wink szczególnie jak ktoś kto ma ISO u siebie mi kogoś poleci..

2

Odp: Komu zlecić wdrażanie ISO w firmie?

Jak zależy Ci na wdrożeniu ISO to poczytaj o certyfikatach tutaj: http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/ wink ponieważ nie dość, że masz całą ofertę super przedstawioną, to jeszcze krok po kroku przeczytasz o certyfikatach i ich zastosowaniu w różnych obszarach zarządzania. Także myślę, że to Cię bardzo zainteresuje.

3

Odp: Komu zlecić wdrażanie ISO w firmie?

Ta firma http://www.pcc-cert.pl/ mnie również bardzo mocno przekonuje.. też myślę o certyfikacie ISO ale do tej pory jakoś tego nie ogarnęłam.. chyba najwyższa pora. Mają tam naprawdę mnóstwo certyfikatów, które podkreśliłyby profesjonalne oblicze naszej firmy..

Odp: Komu zlecić wdrażanie ISO w firmie?

No proszę! Widzę, że nie tylko ja się interesuję zdobyciem odpowiedniego certyfikatu ISO dla siebie. Musze koniecznie dobrze zapoznać się z tą firmą.