Temat: Gdzie robiliście pieczątki w Poznaniu?

Przymierzam się zmiany siedziby firmy. Dlatego będę potrzebować niedługo pieczatek. Gdzie wy robiliście pieczątki w Poznaniu?

2

Odp: Gdzie robiliście pieczątki w Poznaniu?

No teraz żeby kupić pieczątki w Poznaniu czy w ogole gdziekolwiek indziej to nie ma zadnej filozofii bo pełno jest takich punktów.

3

Wiadomo, że pieczątki muszą być zrobione w pelni profesjonalny sposób. Żeby tez zachowac odpowiedni wizerunek firmy.

4

Ja trafiłem akurat na dobrą firmę w Poznaniu zajmującymi się pieczątkami. Jak chcesz to tu zajrzyj http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ i może cos tu dla siebie znajdziesz. Ta firma robi pieczątki z oprawkami wagrafa, colopa, trodata… Ja brałem trodata i jakościowo naprawdę spoko wyszło. No i nic się nie zacina. Jak ci potrzeba pieczątek w Poznaniu masz naprawde nie jedno miejsce, by to ogarnąć na spokojnie.

5

No tak ale nie wolno zapominać o dobrych poduszkach do pieczątek no i trzeba tez na bieząco kupować tusze do pieczątek żeby mieć zawsze zapas.

6

Firma Tablitek o ktorej tam wczesniej pisalem. To ona własnie zajmuje się tego typu rzeczami. No ale też wykonuje fotografie, kseruje dokumenty, bindowanie… wiec biurowo typu rzeczy można u nich na bank zrobic. Poza tym sobie sprawdz co dokladnie maja, jak ci się spodobaja ich pieczątki to po prostu zamów i tyle.