Temat: Gdzie dostanę tanie druty wiązałkowe?

Witajcie! Muszę zakupić dużą ilość drutu wiązałkowego, interesuje mnie sprzedaz hurtowa. Przy okazji na co powinnam zwócić uwagę przy zakupie drutu wiązałkowego? Będzie to moj pierwszy zakup tego typu, bo dopiero otworzyłam swój „biznes”. Gdzie najlepiej kupić, żeby nie przepłacić? Będę bardzo wdzeczna za wasze odpowiedzi!!

2

Odp: Gdzie dostanę tanie druty wiązałkowe?

Witajcie, podbijam temat! Mi potrzebny drut kolczasty, gdzie najlepiej kupic??

3

Witajcie, czy to ma byc jakies szczególnie wymagające zastosowanie??

Głównie florystyka wink produkcja stroików itp wink

5

To wystarczy Ci drut wiązałkowy o srednicy 1,2 mm, czasami nazywa sie go drutem żarzonym, jest to miękki drut, łatwo się z nim pracuje. Z pewnością Ci wystarczy, bo tego typu drutów właśnie we florystyce głównie się używa.

6

Polecam wam sklep sklep internetowy Metalzbyt – przeróżne druty do wyboru, wiązałkowe, kolczaste, powlekane, ocynkowane, do plomb oraz wielu innych... Jeśli interesuje Cię sprzedaz hurtowa drutów, to w tym sklepie też jest taka mozliwość. Produkty wyprodukowane są zgodnie ze standardami europejskimi wink http://sklep.metalzbyt.com.pl/181-druty - podsyłam link do strony dla ułatwienia wink pozdrawiam!

Witam serdecznie, jeśli chodzi o grubosc drutu, to 1,2 mm owszem, możliwe, że bedzie wystarczajaca. Radzę Ci jednak dokupić pewną ilość również o grubości 2 mm, który nie złamie się tak szybko a jest równie miękki i elastyczny, z tym, że drudniej go złamać..

8

A czy drut wiązałkowy nada się do wiązania deskowań?

Oczywiście... aktualnie na rynku dostępne są grubiości od 1,2 mm do 4 mm o ile się nie myle wink Generalnie drut ten ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, rolnictwie, florystyce właśnie... Do wiązania deskowań będzie jak najbardziej dobrym wyborem! Pozdrawiam

10

Dziękuję za odpowiedzi, bardzo pomogliscie! Pozdrawiam