1

Temat: Jakie możecie polecić opony do motocykli cross?

Słuchajcie, zwracam się do Was z taką małą prośbę o poradę. Do tej pory kupowałem do swojego crossa opony używane i uznałaem, że koniec tego. Ostatnio taka opona mi strzeliła naprawdę krótko po zakupie i zraziłem się. Chcę tym razem zainwestować w nówki sztuki. Motorkiem naprawdę jeżdżę dużo po bezdrożach, lubię ten sport. Jakie oponki się sprawdzą najlepiej?

2

Odp: Jakie możecie polecić opony do motocykli cross?

Według mnie Dunlop robi naprawdę dobrej jakości opony, do crossa mój brat kupuje, bo on jest tego miłośnikiem, i to od wielu lat, więc jest to chyba marka, której ufa.

Z używkami tak jest, do samochodu to jeszcze, ale na motorze opona naprawdę musi być dobra, jak strzeli przy dużej prędkości to na motorze masakra, żeby to wyprowadzić. W przypadku opon cena jednak mówi wiele o jakości, a przynajmniej większości przypadków.

4

Generalnie jeśli chcesz kupować sprawdzone opony do motocykli to mogę Ci polecić jeden sklep. Zajrzyj sobie na tę stronkę http://www.motocyklowysklep24.pl/opony- … _1022.html, masz tam właśnie opony Dunlop także do motorków cross. Osobiście na tych motorach się nie znam, ale opony jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Bardzo dobrej jakości guma, świetna przyczepność i nie są bardzo głośne.

5

No widzicie, a tak właśnie bardzo mocno zastanawiałem się nad tą marką.

6

Potwierdzam dobrą jakość tych oponek, zdecydowanie warto i nie są takie drogie.