Temat: Nowe mieszkania w Szczecinie w dobrych cenach

Możecie mi polecić jakieś biuro nieruchomości, które ma szeroką ofertę nowych mieszkań w Szczecinie w dobrych cenach? Zależy mi na dobrych lokalizacjach, choć nie ograniczam się do ścisłego centrum oczywiście, i na tym aby mieszkania były zupełnie nowe. No i żeby ceny były jakieś rozsądne, bo za niektóre mieszkania czasami ludzie chcą takie kosmiczne pieniądze, że aż przykro się człowiekowi robi… Możecie mi polecić coś sprawdzonego i godnego uwagi?

2

Odp: Nowe mieszkania w Szczecinie w dobrych cenach

No to prawda, ceny mieszkań są bardzo wysokie ostatnio coraz wyższe… I to nie tylko za nowe, ale za przechodzone niestety też. Zresztą podobnie ceny wynajmowania, no rosną coraz bardziej, a ludzie i tak wynajmują, bo przecież gdzieś mieszkać trzeba… Dramat, a przecież to tylko Szczecin, a co dopiero w jakiś większych miastach!

3

No niestety takie czasy, że te mieszkania coraz droższe… Ale nie ma co się poddawać, liczę, że znajdę coś, na co będę mogła sobie pozwolić. Oczywiście z kredytem…

4

No bez kredytu to w dzisiejszych czasach ciężko, prawda… Ale generalnie jeśli chcesz dobre stawki za mieszkanie to polecam ci zajrzeć tutaj, pod ten adres: http://www.hestianieruchomosci.pl/miesz … zecin.html. Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Szczecinie ceny, które oni tam mają są naprawdę przyjemne dla oka i bardzo, ale to bardzo konkurencyjne.

5

O, super. Rzeczywiście konkurencyjne ceny. A sama agencja jest godna polecenia i uwagi czy tylko cenami się wyróżnia?

6

Agencja jest też naprawdę super. Swiadczą bardzo kompleksowe usługi, szukają mieszkania idealnego do Twoich potrzeb, sprawdzają jego stan prawny, robią wycenę żeby cena nie była wygórowana i tak dalej… Także no można na nich polegać, naprawdę porządna firma, warta zaufania.

7

Kolega wyżej ma racje, na http://www.hestianieruchomosci.pl/ znajdziesz naprawdę konkurencyjne ceny. Ponadto świadczą oni naprawdę profesjonalne i bardzo kompleksowe usługi, też ich szczerze polecam.