Temat: Kto w Warszawie zamontuje dobrą instalację gazową?

Witam serdecznie, wiecie może kto w Warszawie zamontuje profesjonalnie instalację gazową w domu? Szukam firmy sprawdzonej, dobrej i stosunkowo niedrogiej. Możecie polecić kogoś konkretnego?? Z gory dziękuję za odpowiedzi.

2

Odp: Kto w Warszawie zamontuje dobrą instalację gazową?

Witaj, słyszałem, ze dobrzy gazownicy pracuja tutaj: http://darbud.org/gazownik-warszawa. Kiedy moja siostra przeprowadzala remont domu, pomagałem jej szukać fachowców i jeśli chodzi o gazowników, to najkorzystniejszą ofertę złożyła własnie ta firma. Na terenie Warszawy szybko dojeżdzaja tez do klienta w razie awarii, także naprawde polecam.

3

Hej, hej. Ogólnie siec gazowa w domu wiąże się ze sporymi kosztami, musisz się na to przygotować smile niestety. Jeśli mogę ci doradzić, to warto korzystać z gazu ziemnego i podłączyc sie do miejskiej sieci gazowej, jest to oplacalne i stosunkowo wygodne.

4

Witaj,  Mam nadzieje, ze wiesz, ze aby wykonac instalacje gazowa, trzeba miec pozwolenie na jej budowę. Projektant, ktory bedzie ja uwzglednial w projekcie tez powinien miec uprawnienia do projektowania instalacji gazowych. Robote mozesz zlecic firmie z licencja gazowni. Ogólnie tez polecam firmę http://darbud.org/mapa-witryny/78-bemow … -co-bemowo, co prawda korzystałem z ich usłych hydraulicznych a nie gazowych, ale jesli obie profesje są na takim samym poziomie, to polecam jak najbardziej!

5

Dzięki wielkie! A orientujecie się ile kosztuje wykonanie takiej instalacji w domu jednorodzinnym?

6

Ogólne to zależy od metody wykonania, sam projekt kosztuje ok 500, materiał plus robocizna to jakies 2000 zł. Ale polecam ogrzewanie gazem, bezproblemowo, „czysto”, założyłem w moim domu 3 lata temu i jestem super zadowolony z takiego rozwiązania. Pozdrawiam

7

OK, czyli do 3000 tys łącznie trzeba liczyć. Dziekuję Wam za odpowiedzi!Pozdrawiam was