Temat: Chce zlecić etykietowanie produktów, ale nie bardzo wiem komu?

Cześć, chce zlecic etykietowanie produktów, ale szkopuł w tym, ze nie mam jeszcze etykiet, kto mi zaprojektuje takie etykiety, czy moge to zlecić w ramach jednej usługi?

2

Odp: Chce zlecić etykietowanie produktów, ale nie bardzo wiem komu?

Skoro nie masz etykiet to czym chcesz etykietować produkty, najpierw ktos ci je musi chyba zaprojektować prawda, to chyba oczywiste.

3

Jak nie jesteś dokładnie zorientowany, to moze nie wprowadzaj ludzi w błąd co? Pytanie było czy jak nie ma się własnych etykiet, to można zlecić zaprojektowanie ich firmie od etykietowania produktów. I jak najbardziej można. Na http://multilogistyka.com/uslugi/etykietowanie/ znajdziesz wiecej na temt tego na co możesz liczyć zlecając etykietowanie produktów. Decydując sie na uslugi profesjonalistów masz pewność że etykiety bedą nie tylko funkcjonalnym oznaczeniem produktu, ale będą tez znakiem rozpoznawczym marki.

a ile kosztuje takie etykietowanie produktów, bo jestem ciekawa, ktoś coś więcej o tym powie?

5

Koszt takiego etykietowania produktów waha się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych, ale wszystko zeleży co cie dokładnie interesuje, czy masz swoje etykiety czy dopiero chcesz, żeby Ci je zaprojektować i czy chcesz etykietować pojedyncze sztuki produktów czy wiekszą ilość towaru, ale najlepiej skontaktuj sie z firmą osobiscie i wypytaj co i jak, ustalisz indywidualną cenę i zakres usług, a może wynegocjujesz atrakcyjny rabat dla firmy.