1

Temat: Szukam inspiracji w związku z architekturą wnętrz w Krakowie.

Witam wszystkich forumowiczów. Jako mężczyzna jestem mniej wrażliwy na piękno i sztukę, jak zdarza się to w przypadku kobiet. Dokładnie chodzi o aranżację wnętrza. Kupiłem nowe mieszkanie, jednak jest prawie puste i muszę je wyremontować. Nie mam na to pomysłu, a jednocześnie chcę mieszkać w ładnym otoczeniu. Mieszkam w Krakowie. Szukam kogoś stąd, kto doradzi mi w kwestii architektury wnętrz.

2

Odp: Szukam inspiracji w związku z architekturą wnętrz w Krakowie.

Jeśli interesuje Cię architekt wnętrz Kraków jest lokalizacją osób, które są wręcz kopalnią inspiracji! Myślę, że powinieneś odwiedzić stronę internetową: http://marengo-architektura.com/portfolio/kamienica-w-londynie/. Pod adresem znajdziesz portfolio krakowskiego biura specjalizującego się w architekturze wnętrz. Możesz obejrzeć, jak wygląda mieszkanie stylizowane na londyńską kamienicę. Może taki styl pasowałby w Twoim mieszkaniu? Oprócz pięknych zdjęć, na stronie jest także opis kolorystyki, dominujących materiałów i dekoracji.

3

Myślałem właśnie o takim mieszkaniu stylizowanym.  Na pewno nie chciałbym mieszkać w miejscu nudnym, niewyróżniającym się. Ten projekt bardzo mi się podoba.

4

Na stronie biura znajdziesz wiele, wiele więcej projektów, które robią wrażenie! Wszystkie kompozycje są drobiazgowo przemyślane, wszystko jest spójne i chyba to jest największy atut.

5

Korzystanie z usług biura projektowania wnętrz jest bardzo korzystne, ponieważ w ten sposób oszczędzasz czas, a efekt końcowy jest zjawiskowy, zresztą sam widzisz w galerii.

6

Urządzając dom, nie chciałam liczyć jedynie na swoją inwencję twórczą. Z poszczególnymi pokojami jakoś sobie radziłam, w kwestii aranżu. Jednak zdecydowałam się skorzystać z pomocy architekta wnętrz, odnośnie projektu salonu. Salon to jednak wizytówka domu, więc musi robić wrażenie.

7

I byłaś zadowolona z efektu końcowego?

8

Stanowczo, architekci w tym biurze to pełni pasji ludzie! Mając w domu gości, nie mogę napatrzeć się na spojrzenia pełne zazdrości z ich strony.