Temat: Neurolog dziecięcy w Warszawie pilnie poszukiwany.

Witam wszystkich, szukam neurologa dziecięcego. Prawdopodobnie moje trzymiesięczne dziecko ma złe napięcie mięśniowe. Cały czas układa się asymetrycznie. Słyszałam, ze to może być wina złego ułożenia w brzuchu w czasie ciąży. Podobno dobra rehabilitacja pomogą na to.

2

Odp: Neurolog dziecięcy w Warszawie pilnie poszukiwany.

Jeđli ma napicie mięśniowe, to albo za bardzo reaguje na bodźce np. dotyk. płacze jak się go głaszcze, albo jak mało czyli nie odczuwa bólu.  ja mogę ci polecić neurologa z tej placówki http://macromedica.pl/neurolog-dzieciecy-warszawa/. Profesjonalista, oprócz konkretnej diagnozy przedstawi ci ścieżkę radzenia sobie z problemem, skieruje na rehabilitację. najważniejsze, ze rozpoznałaś problem, teraz trzeba działać.

3

Takie rzeczy wychodzą nawet podczas usg 3d, jeśli oczywiście jest dobrze zrobione. Widać czy dziecko się dobrze ułożyło i czy nic go nie przyciska z jednej strony. Ja sobie robiłam badana tutaj macromedica.pl/usg-3d-4d/. Wyszły mi takie drobne wady i już przed porodem wiedziałam co robić. Poszukałam fizjoterapeutę i maluszek rozwija się prawidłowo.

4

Dzięki, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze.