Temat: Szukam wytrzymałych i ładnych żaluzji w Poznaniu

Dzień dobry. Potrzebuje żaluzji nowych do okien w łazience i zastanawiam się gdzie polecacie kupić i ewentualnie jakie modele. Głównie mi zależy żeby on się nie gięły z czasem, bo tak nam się stało ze starymi, a żona chce żeby do tego były ładne. Nie wiem co ma przez to na myśli, więc zamierzam jej pokazać całą ofertę dobrych żaluzji i niech wybiera. Jesteśmy spod Poznania, więc polećcie proszę jakiś punkt sprzedaży gdzieś w tej okolicy

2

Odp: Szukam wytrzymałych i ładnych żaluzji w Poznaniu

Chyba każdy salon meblowy ma to w swojej ofercie, nie ma co szukać za długo. Żaluzje są wszędzie takie same jak dla mnie

3

O tutaj bym się kłócił! Jasne, że się da kupić za bezcen w pierwszym lepszym sklepie, ale wtedy się dość szybko wydarzy z nimi taka sytuacja jak kolega opisywał w swoim poście. Wytrzymałe to one nie są.

4

Podpisuję się pod tym wink Po wyrzuceniu takich zwykłych kupiłam nowe żaluzje w Poznaniu, tym razem w dedykowanym sklepie https://sundeco.com.pl/ i z tych jestem zdecydowanie bardziej zadowolona. I są porządniej wykonane i lepiej się prezentują