Temat: Chciałabym umówić się na konsultację psychologiczną w Warszawie.

Cześć. Chciałabym odwiedzić psychologa, powód jest może błahy, ale wiadomo, że każdy inaczej radzi sobie z problemami i z emocjami. Rozstałam się z chłopakiem i myślałam, że mnie to nie rusza i że sobie poradzę, jednak z biegiem czasu jest coraz gorzej. Chyba powinno być odwrotnie? Przecież z czasem powinno byś lepiej. Czuję potrzebę rozmowy z kimś.

2

Odp: Chciałabym umówić się na konsultację psychologiczną w Warszawie.

Nie da się już tego uratować? Psycholog, który ma stronę internetową pod linkiem: https://magnoliapsycholog.pl/, prowadzi specjalne psychoterapie dla par, które pomagają dwójce ludzi zmierzyć się z problemami w związku. Warto odwiedzić ten gabinet psychologiczny Warszawa oferuje naprawdę znakomite warunki, a u Pani psycholog prędko znajdziesz pomoc.

3

Mój stan jest spowodowany chyba właśnie tym, że zostały rozdrapane rany. Mój chłopak chciał do mnie wrócić, ale ja stwierdziłam, że nie ma co drugi raz zaczynać czegoś, co może potoczyć się tak samo… Może źle zrobiłam?

4

Kochana! Może to się uda jeszcze uratować, skoro jest Ci źle i myślisz o psychologu, to chyba jednak coś czujesz do niego nadal. Odwiedź psychologa, ale nie sama, tylko z nim.

Też mi się wydaje, że Wam obojgu jest potrzebna konsultacja psychologiczna Warszawa oferuje specjalne zajęcia dla par, tak jak już wspomniała koleżanka wyżej. Zerknij tutaj: https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/ i przeczytaj o dostępnych w gabinecie sesjach terapeutycznych.

6

A Ty byłaś może w takiej sytuacji?

Owszem, dlatego tak pewnie o tym piszę. Też rozstałam się z chłopakiem, ale z pomocą psychologa udało nam się to odratować i powiem Ci, że teraz jest lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.