1

Temat: Fotograf z dojazdem na wesele czy fotograf na miejscu? Co wybrać?

Hej. Pisze do Was bo mam niemały problem z fotografem na ślub... Wszystko przez moją teściową. Jest zdania, żeby brać fotografa z tego samego miasta gdzie jest nasze wesele. Ja z kolei chcę mieć fotografa dobrego. Co wg Was jest lepsze?

2

Odp: Fotograf z dojazdem na wesele czy fotograf na miejscu? Co wybrać?

IMO jakość fotografa. Nie jego bliskość. Dla mnie jest to oczywiste. My z mężem pobieraliśmy się pod Warszawą, a wzięliśmy na fotografa weselnego Filipa Dawida z Krakowa. Oczywiście opłaciliśmy jego dojazd i powrót. Jesteśmy naprawdę mega zadowoleni. Takich fot nie ma żadna z moich przyjaciółek! big_smile Dodatkowo umówiliśmy się z nim na sesję ślubną, ale pojechaliśmy do Krakowa, do niego. Fantastyczna pamiątka na resztę życia!

3

Mi też się wydaje ze najwazniejsza jest jakość fotek, a nie cena. Wiadomo, przecież to pamiatka na cale zycie!!!!!! Musza być najlepsze. Znajoma bralaslubgdzies w polnocnejPolsce, a wziela fotografa z drugiego końca kraju, to chyba ten sam pan, o którym wspomniała koleżanka wyżej… Foty prześliczne!! Nie mogłam się napatrzeć

4

Jestem też tego samego zdania. wink No trudno, to spróbuję jakoś wyperswadować teściowej, co myślę o tym. W końcu to nasz ślub i my będziemy decydować.