Temat: Montaż tarasu – lepiej samemu czy z fachowcem?

Przyglądam się jednej firmie, która oferuje nowoczesne deski na taras, które są zrobione z kompozytów. Powiem Wam szczerze, że nie przypuszczałem, że to może tak fajnie wyglądać. Dlatego też się na to zdecydowałem. Ale do meritum. Bo widzę, że jest tu możliwość, żeby zmontowac ten taras samemu, albo też skorzystać z pomocy ich specjalisty. Jak Wy uważacie?

2

Odp: Montaż tarasu – lepiej samemu czy z fachowcem?

Zupełnie szczerze kolego? Nie wątpię, że może robiłeś coś takiego samemu już kiedyś, może masz oko itp., ale ja osobiście, nawet gdyby mój partner próbował się za coś takiego zabrać samodzielnie, to powiedziałabym mu, że będzie na niego,jak będzie źle. Ja bym to oddała osobie, która robiła już to nie raz i będzie potrafiła poprawnie zmontować całą konstrukcję. Takie moje skromne zdanie.

3

Odp: Montaż tarasu – lepiej samemu czy z fachowcem?

Myślę podobnie jak koleżanka. Tj nie to, że mam męża big_smile Ale chodzi mi o to, że bym się raczej wahał, nawet jakby mi bardzo zależało i po prostu bym to krzywo położył. Dlatego ja jednak skorzystałem z opcji, żeby to mi fachowcy ten taras położyli. Panowie ładnie wypoziomowali taras, zadbali o to, by nie było żadnych prześwitów i jest luks normalnie smile