Temat: Producent domów szkieletowych.

Znacie jakiegoś dobrego producenta domów szkieletowych? Chodzi o domy całoroczne, do normalnego zamieszkania. Wiem, że ta technologia powoli i u nas staje się popularna, a nie ukrywam, że bardzo mi się podoba. Jest naturalna, daje wiele możliwości, na zachodzie sprawdziła się bardziej, niż w stu procentach… Ale na pewno projekty muszą być profesjonalnie przygotowane. Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii??

2

Odp: Producent domów szkieletowych.

ja osobiście nie, ale mój kolega korzystał z tej firmy http://proekoart.biz/o-firmie/ i był bardzo zadowolony. Właściwie nie dziwię się, bo jak mnie zaprosił to też byłem pod dużym wrażeniem.;) niesamowite jak szybko i sprawnie można się w dzisiejszych czasach wybudować… Ceny też są dosyć atrakcyjne, a z tego co słyszałem budynek bardzo ekonomiczny w kosztach utrzymania.

3

Odp: Producent domów szkieletowych.

To ja osobiście korzystałem z usług PROEKOART.;) na początku byłem trochę sceptyczny, bo te domy szkieletowe wydawały mi się dziwną eko-nowinką, ale przy zapoznaniu się z tajnikami ich oferty i dłuższej współpracy zmieniłem zdanie. Technologia szkieletowa naprawdę ma sens i jest bardzo praktyczna. Zaskoczyło mnie jak mój dom reaguje na ogrzewanie – bardzo łatwo utrzymać w nim odpowiednią temperaturę i nie trzeba wydawać wiele pieniędzy na energię.:) też bardzo kontaktowy producent.