Temat: Czy powiększanie ust bardzo boli?

zastanawiam się nad powiekszeniem ust bo jedna moja warga dolna jest wieksza niż gorna no i chciałabym to wyrównać. Czy korzystałyście kiedys z zabiegu powiekszania ust ? Czy możecie podzielic się opnianiami na ten temat ? czy nie bardzo? Czy warto?

Odp: Czy powiększanie ust bardzo boli?

no na pwno jak masz nierowne wargi to powiększanie ust może załatwic sprawe, ale jednak nei ma co przesadzac żeby nie było sztucznego efektu. Sama mysle o powiekszeniu ust bo mysle żeby troche nadac objętości moim ustom. Teraz substancje sa bezpieczniejsze dla zdrowia wiec i ryzyko jest male ale wiadmo ze musi to robic dobry specjalista a nei ktos taki jak znachor.

3

no ale niektórzy wlasnie nei maja prawa robi c takich zabeigow a je robia to jest dopiero chore. Czy nikt w tym kraju tym się nie interesuje? No chyba nie skoro nikt nie mysli o chorych dzieciach to co mowic o tym….. o bosh…

4

no jak bys chciała powiększyc usta  to jest wieel gabinetow gdzie to zrobic no i teraz duzo osob tez woskuje się ze tak powiem ; ) czyli depilacja woskiem rzadzi jak chcesz to tu masz info http://lenis.pl/wosk-lycon/ bylam no i nie bolało tak bardzo jak myślałam, ale głaciutka skóra : ) do potegi x : )

5

a ile trwa taki zabieg depilacji woskiem?

6

pewnie rok jak się ktos nie goli z rok : P Tylko nie wiem po co wy się tak trudzicie z tym goleniem i w ogole przeciez zima i tak nei pokazujecie nog wiec tak naptawde hulaj dusza a co tam tongue

7

teoretycznie nie pokazuej się nog ale ja np. lubie mieć gładkie nogi i rece bo wg mnie to po prostu kobiece. A z drugiej strony jak kobieta nie goli nog to jednak to tak jakby o siebie nie dbala w ogole. Ale to moje spostrzeżenie i nikt ze mna nie musi się zgadzac bo zaraz hejt na  mnei poleci tongue

8

ale taka prawda. Wlasnie ze kiedys pracowalam z kobieta która nie goliła pach…. nawte latem…. fuuuuuujjjj blee….. : (

9

kobieta z klasą ; ) hehe