Temat: Tanie i eleganckie uchwyty do mebli, gdzie szukać?

hejka, czy wiecie moze gdzie mam szukac niedrogich i ładnych uchwytów do mebli? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

2

Odp: Tanie i eleganckie uchwyty do mebli, gdzie szukać?

Cześć! Polecałbym poszukać niedrogich uchwytów DC które są solidne, i bardzo ładnie komponują się z róznymi stylami. Kiedyś zamówiłem takie do kuchni i bardzo się cieszę że tak wybrałem bo nie wytarły się ani nie zmieniły koloru. Niewiele brakowało żebym ich nie zamówił bo potrzebna mi była tania płyta osb do roboty wykończeniowej ganku, jak już miałem płacić to pomyślałem że obejrze sobie pozostały asortyment i tak jakoś wpadły mi w oko.

3

Wiesz może gdzie zamówię dobrej jakości blaty kuchenne? Wydaje mi sie ze znasz sie na rzeczy wiec bede wdzieczny jesli odpowiesz

4

Nie wiem czy sie znam, wiem ze lubie takie prace smile. Najlepiej będzie zamówić blat kuchenny w korner24.pl. Wybór mają tam olbrzymi, dostepnosc roznych kolorów, wzorów i grubości daje bardzo duże pole do popisu. Tak na marginesie podpowiem Ci że tanio wychodzi tam stopka meblowa. Jest też na tyle mocna że mozesz smialo pelne szafki przesuwac i sie nie polamie.