Temat: Która firma stawia hale rolnicze z prawdziwego zdarzenia?

Po wejściu do unii staliśmy się w końcu dochodowym gospodarstwem rolnym, ktore wymaga jednak inwestycji. Jedną z tych, które chce przeprowadzić w najbliższym czasie to postawienie hali magazynowej, gdzie mógłbym przechowywać nie tylko zbiory sezonowe, ale także część sprzętu. Polećcie proszę jakąś firmę, która stawia hale rolnicze i to w dość szybkim tempie.

2

Odp: Która firma stawia hale rolnicze z prawdziwego zdarzenia?

Witam, jest tych firm kilka, ale nie zawsze działają tak jak powinny. Ja na przykład naciąłem się kilka lat temu na jednej, która obiecywała, że szybko skończy budowę, a okazało się, że nawet nie doszli do połowy. Dlatego wybrałem inną, która musiała później dokończyć budowę.

No nigdy nei wiadomo na kogo sie trafi, jeśli jest to firma, ktora dopiero stawia pierwsze kroki na tym trudnym rynku. Takie rozmowy są jaknajbardziej potrzebne do tego, żeby móc ocenić potencjał takiej firmy budującej. W naszej branży nie ma czasu na pomyłi, bo te mamy często z powodu choćby pogody.

4

Hehe, pogoda może nam nieźle pokrzyżować plany i wtedy na nic te wszystkie inwestycje...

5

Jak się nie przyda w jednym roku, to się przyda w kolejnym. Hale rolnicze najlepiej buduje firma solidhale.pl, która mi stawiała stanowiska dla trzody. Hala jest bardzo pokaźna, bo i ilość zwierząt jest duża i cały czas rośnie. Polecam budowy tej firmy, bo szybko się uwinęli z robotą u mnie.

6

U mnie tez nie trwało to długo. Tak jak się umówiliśmy tak szybko wykonali... Zwykle kilka tygodni na taką inwestycje warto sobie zarezerwować. Hale rolnicze są zwykle dość spore. Spójrz tutaj http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … -rolnicze/ czym się mogą pochwalić...

7

No faktycznie budują z najlepszymi, ale to dobrze, bo wiadomo, że roboty nie zepsują smile A trochę się na tym znam, więc wiem jak to powinno wyglądać już na sam koniec smile

8

Duże firmy korzystały z ich usług, wiec to pewna inwestycja...