1

Temat: Propozycje szkoleń miękkich w Poznaniu, są takie w ogóle?

Sporo się teraz mówić o kompetencjach miękkich i ich znaczeniu w pracy, w relacjach z klientami. Trochę o tym czytałem i pomyślałem że może wyślę swoich ludzi na takie zajęcia? Tylko nie udało mi się nic ciekawego znaleźć więc może polecicie jakiś coaching albo coś?

2

Odp: Propozycje szkoleń miękkich w Poznaniu, są takie w ogóle?

Wydaje mi się że akurat u nas to powinieneś bez problemu znaleźć. Nie słyszałeś nazwy Halibut? Aż dziwne, bo to jedni z pionierów jak chodzi o takie szkolenia i to nie tylko w skali miasta.

3

No dokładnie, też się trochę dziwie, bo ich to raczej każda firma zna http://www.halibut.pl/. Ja też miałem styczność z nimi i jak chodzi o szkolenia miękkie Poznań na pewno ma się czym pochwalić.

4

Byłam kiedyś na kursie z tego zakresu, jeszcze w trakcie studiów. Nie byłam przekonana ale potem obserwując swoje zachowania  i zachowania innych ludzi doszłam do wniosku że jednak coś w tym jest.

5

Musiałabym poczytać bo pierwszy raz zetknęłam się z takim terminem. A trochę się jednak interesuję psychologią i jej stykiem ze światem biznesu...

To jest stosunkowo świeży termin, nie ma też chyba jednej definicji, choć nauka jakoś tam temat ogarnia. Tak czy siak ponoć w handlu czy przy prowadzeniu negocjacji to są przydatne rzeczy.

Coaching poświęca całkiem sporo miejsca właśnie umiejętnościom miękkim i bardzo dobrze. One się mogą bardzo przydać nie tylko w pracy ale po prostu w życiu.