Temat: Gdzie sprzedać auto w Łodzi?

Wyjeżdżam z kraju i chcę szybko sprzedać swój samochód – nie będę go już potrzebować, za to przyda mi się trochę gotówki. Pytanie: gdzie można zrobić to najsprawniej? Dodam, że na sprzedaż daję sobie mniej więcej tydzień. Pewnie zostają tylko jakieś komisy, więc polećcie mi proszę jakiś naprawdę uczciwy i dobry.;)

2

Odp: Gdzie sprzedać auto w Łodzi?

W Łodzi? Mój kolega ostatnio oddawał swoje auto im superautomarket.pl i był dosyć zadowolony. Jeśli dobrze kojarzę udało się to w jeden dzień, za przyzwoitą cenę. Może spróbuj się z nimi kontaktować, bo brzmi obiecująco.;)

3

Tak, to dobry autokomis w Łodzi, potwierdzam. Sam u nich sprzedawałem.;) Jeśli komuś zależy na czasie na pewno się sprawdzi. Ceny też są ok. Ja generalnie robiłem wymianę i za gotówkę ze sprzedanego modelu kupiłem sobie inny, w którym lepiej pomieści się wózek dziecięcy. Zmieniły się potrzeby.;p

4

Przeprowadzasz się za granicę? Gdzie?:) Nie orientuję się za dobrze w skupach, ale wydaje mi się, że w Łodzi nie powinno być z tym większego problemu.

5

Dziękuję za odpowiedzi, skontaktowałem się z nimi i chyba faktycznie zamkniemy tę sprzedaż. Cena mi odpowiada, a nie będę musiał dłużej szukać. I tak, przeprowadzam się, ale chyba nie stałe, na jakiś rok albo dwa. Dostałem pracę w Stanach i chcę nabrać trochę doświadczenia.