Temat: Gdzie założą mi aparat ortodontyczny w Warszawie?

Cześć! Czy ktoś z Was miał zakładany aparat ortodontyczny w Warszawie? Obecnie szukam gabinetu, który jest wykwalifikowany w tej dziedzinie. Moja koleżanka z Krakowa kiedyś założyła aparat i teraz jej zęby wyglądają dużo gorzej, niż w okresie, gdy aparatu nie miała. Jestem tym faktem przerażona, ona powinna tego ortodontę pozwać do sądu! Nie chcę podzielić jej losu.

Odp: Gdzie założą mi aparat ortodontyczny w Warszawie?

Jeśli chcesz założyć aparat ortodontyczny Warszawa poleciłaby Ci gabinet, którego usługi opisane są pod linkiem: http://www.dental-gallery.pl/ortodoncja.html. Ja miałam tutaj zakładany aparat i byłam zadowolona absolutnie ze wszystkiego. Wiadomo, że łatwiej jest zaufać lekarzom, którzy przyjmują w czystym, sterylnym gabinecie. Na stronie zresztą możesz obejrzeć, jak wygląda przychodnia, w jednej z zakładek jest galeria.

3

Współczuję koleżance, ja bym się załamała. Jednak nie mogłam długo zastanawiać się nad aparatem, ponieważ nieprawidłowy zgryz bardzo utrudniał mi życie.

4

Dodam od siebie, że zawsze byłam straszona, iż zakładanie aparatu potwornie boli i trwa pięć godzin. Tymczasem ja po około dwóch godzinach mogłam już się cieszyć początkiem leczenia. Noszenie aparatu zwłaszcza na początku trochę boli, ale bez przesady, jest to ból fizyczny który doświadczaliśmy wiele razy, da się go znieść ze spokojem, nawet bez środków przeciwbólowych.

Ceny też są przedstawione na stronie internetowej, dlatego warto zapoznać się z cennikiem. Moim zdaniem niektórzy warszawscy dentyści podają o wiele wiele większe stawki niż tutaj, dlatego wizyta w tym gabinecie wiąże się – jak widzisz – z kolejną korzyścią.