Temat: Ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci

Cześć. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was może zna się na cenach drewnianych placów zabaw dla dzieci? Możecie nam polecić jakąs firmę, która produkuje coś takiego i sprzedaje w przystępnych cenach? Nie znam się na tym zabardzo ani ja ani żona, a chcielibyśmy sprezentować plac zabaw do ogrodu dzieciakom, żeby miały gdzie się bawić.

Odp: Ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci

Tu masz adres fajnej oferty: http://www.winnetoo.pl/cennik/. Bardzo polecam Ci ich produkty, bo sa w bardzo dobrych cenach i naprawdę dobrej jakości jednocześnie, co niestety nie zawsze idzie w parze, właściwie to prawie nigdy. A tutaj nie przepłacasz, a kupujesz porządny produkt, dobrze wykonany z wysokiej jakości materiałów.

3

Odp: Ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci

Koleżanka wyżej dobrze mówi. Jeśli chodzi o drewniane place zabaw dla dzieci ceny jakie mają w swojej ofercie są bardzo konkurencyjne, a same place zabaw naprawdę bardzo dobrze wykonane. Stabilne i z dobrego, iglastego drewna odpowiednie zakonserwowanego.

4

Odp: Ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci

Okej, dzięki bardzo wam za polecenie. Zaraz usiądziemy z żoną i przejrzymy ich ofertę żeby zobaczyć o byśmy mogli tam u nich wybrać.