Temat: Kołdra 155x200 - szukam ciepłej i taniej, polećcie!

Tak jak w temacie. Szukam ciepłej, dobrej i taniej kołdry o rozmiarze 155x200 wink czekam na jakieś posty od was, rekomendujące fajne kołdry wink na pewno przejrzę różne linki i coś wybiorę dla siebie wink także zachęcam, żeby ktoś mi coś polecił big_smile

2

Odp: Kołdra 155x200 - szukam ciepłej i taniej, polećcie!

ja mam w domu kołdrę 155x200 i wiem, że rodzice mi ją zamawiali stąd: https://proecodreams.pl/28-koldry-155x200 i powiem, że to naprawdę super kołderka wink mega ciepła, miła w dotyku i super się pod nią śpi wink  myślę, że jest ona idealna dla każdego.. nawet najbardziej wymagającej osoby wink także jak coś to bardzo serdecznie polecam i naprawdę warto taką kołdrę sobie sprawić

3

Ja mam identyczną kołdrę co koleżanka wyżej poleca wink to jest super, puchowa kołdra, z puchu gęsiego i naprawdę to CZUĆ. Jest ciepło, super delikatna jest kołdra i naprawdę genialnie się pod nią śpi wink także naprawdę bardzo mocno polecam wink myślę, że to genialna opcja dla każdego. Szkoda marnować czas na jakieś kiepskiej jakości kołdry i pościele, lepiej wziąć taką jak ta, z górnej półki.

4

Przejrzałem tę stronkę proecodreams.pli faktycznie prezentuje się ona bardzo dobrze wink mają tam super wybór różnych pościeli, kołder.. bez wątpienia wybór jest świetny, no ale też widać, że najwyższą jakość oferują swoich produktów. Naprawdę bardzo fajna stronka

5

To już wiem gdzie zamówię pościel do domu wink szkoda, że nie znałem wcześniej tej stronki, bo jednak od dłuższego czasu szukałem dobrej, puchowej pościeli. Taka kołdra to jest life saver w nocy wink bo jak jest zimno i się grzeje pod taką kołdrą.. coś pięknego wink zamówię sobie taką pościel i jakoś dotrwam do końca tej przekichanej zimy ;/

6

ja też musze sobie zamówić kołdrę ciepłą bo u nas na mieszkaniu mało co grzeją i normalnie w nocy idzie obudzić się z zimna ;/ to jest jakaś masakra

7

będzie kołdra jak znalazł na prezent dla mojej dziewczyny wink bo ona jest zimorodkiem strasznym i na pewno bardzo doceni