Temat: U kogo kupujecie suszone kwiaty hurt detal?

Potrzebuje szybko kupić suszone kwiaty w hurtowej ilości, znacie jakiś tani sklep?

Odp: U kogo kupujecie suszone kwiaty hurt detal?

Kiedyś kupowałam dla siebie, nie na firmę, ale detalicznie suszone kwiaty hurt może też prowadzą, musiałabyś sprawdzić, a jeśli chodzi o wysyłkę, to była bardzo szybka, nie narzekałam w każdym bądź razie.

3

A gdzie kupowałaś te kwiaty? Możesz mi napisać? Albo dac numer telefonu chociaż? Zależy mi na szybkiej wysyłce, dlatego szukam sprawdzonych firm.  A jeszcze coś – ceny w tym sklepie były ok.? Wiesz niskie?

Co do cen w detalu to były ok. te suszone kwiaty hurt powinien być jeszcze tańszy, nie? Zresztą zobacz sobie sama, mam link do strony, zadzwoń albo coś? https://www.suszegzotyczny.com.pl/ raczej jak zapytasz, to ci odpowiedzą, w końcu dzisiaj firmy poważnie traktują klientów, nie?

5

Taką mam nadzieję. wink Wiesz, obejrzałam te stronę, fajne mają rzeczy, hurtowo też sprzedają, czyli to coś dla mnie. Dzięki, twoja wskazówka mi pomogła, nawet bardzo. Lecę składać zamówienia – tylko zdecydować się nie umiem, bo tyle tego! wink