Temat: Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie polecicie?

Żona mi od jakiegoś czasu marudzi, że mam się zająć szukaniem zajęć dla dzieci, bo siedzą w domu i nic nie robią. Jak ja xD No to stwierdziłem, że wejdę tutaj i zapytam może Was o to co Wasze dzieci robią i mi coś podpowiecie w tej kwestii ciekawego

2

Odp: Jakie zajęcia dla dzieci w Warszawie polecicie?

Ja swoje posyłam na różne zajęcia z nadzieją, że wybiorą dla siebie to, co im najbardziej odpowiada i w przyszłości się zajmą rozwijaniem właśnie tej umiejętności, na której im najbardziej zależy i że będą zadowolone, że właśnie takaą im dałam szansę na rozwój

3

Moim zdaniem jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci Warszawa się prezentuje całkiem przyjemnie, bo zajęć jest do wyboru całe mnóstwo. Na przykład jak wejdziesz na stronę http://www.ckit.pl/zajecia-warszawa/ to sobie zobaczysz, że wygląda to całkiem dobrze i masz do wyboru całkiem ciekawe zajęcia

4

Właśnie widzę. Nauka gry na gitarze, taniec, joga, wszystko z myślą o dzieciach i dla dzieci coś tam na pewno się wybierze ciekawego, co je zainteresuje, żeby mogły się na coś w przyszłości zdecydować fajnego