1

Temat: Jaką klinikę medycyny estetycznej w Pomorskiem jesteście w stanie polecić?

Cześć Kochane! Jestem świeżo po rozwodzie i postanowiłam w końcu o siebie zadbać… wiecie, do tej pory wszystko się robiło dla „mężusia”, a on i tak w końcu kobietę kopnął w tyłek. Dlatego teraz chcę zrobić coś na całego dla siebie i niech też widzi, co stracił! Wobec tego szukam w pomorskim kliniki medycyny estetycznej, która potrafi czynić cuda smile Chodzi mi głównie o redukcję zmarszczek i zwalczanie przebarwień, czy jesteście coś w stanie polecić?

2

Odp: Jaką klinikę medycyny estetycznej w Pomorskiem jesteście w stanie polecić?

Jak to z Wami babami jest… robicie nieby wszystko dla męża, a on odchodzi… nie wiecie, że dla nas ważne jest też, byście ładnie wyglądaly, a nie jak jakieś maszkary?

Oho! Najlepiej, żebyśmy sprzątały cały dom, gotowały obiadki na zawołanie, robiły pranie, bawiły dzieci, a przy tym pozostawały rześkie, wiecznie umalowane i gotowe na małe co nieco, jak się panu zachce… Może gdyby szanowni mężowie ruszyli tyłki sprzed telewizora czy z baru i pomogli w domu, to miałybyśmy czas, żeby o siebie zadbać…

4

Co prawda to prawda smile Natomiast, jak już mówimy o medycynie estetycznej w pomorskim, to ja Was dziewczyny odsyłam tutaj: http://gdanskaklinikaurody.pl/. Mają tam najróżniejsze zabiegi laserowe, które czynią z naszą twarzą cuda. Robiłam sobie tam lifting i jestem oczarowana efektami. smile Patrzę w lustro i widzę siebie z czasów studiów.

5

Dziewzcyny, dzięki za Wasze zrozumienie. Nie oczekuję, że kolega zrozumiał, co się do niego mówiło, ale to nie ważne. A jak wygląda cenowo ta klinika?

6

Szczerze? Dla mnie za efekt to naprawdę ceny rewelacyjne. Technologia laserowa jest bezpieczna, ma tylko kilka przeciwwskazań, ale to przy konkretnych zabiegach.

7

To już sobie poczytam na stronie. Dzięki!