Temat: Skad bierzecie jedzenie na telefon w Warszawie na Białołęce?

Hej! Czy macie jakies sprawdzone miejscówki gdzie robia fajne i w miare rozsadne cenowo jedzenie na telefon.? Interesuje mnie Warszawa Białołęka szczególnie.

2

Odp: Skad bierzecie jedzenie na telefon w Warszawie na Białołęce?

To jest bardzo oczywiste ze teraz jedzenie na telefon jest bardzo popularne. I można zamowic domowe obiady w dobrej cenie. No i niektórzy dlatego rezygunuja z gotowania. Choc ja staram się chociaż raz w tygodniu zrobic jakis porządny obiad. ; P

3

Mój brat mówił że bierze stąd naleśniki https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … -bialoleka to mozesz sobie zobaczyc i to jest zakładka na twoja dzielnice. Tylko kwestia jest tez taka jakie jedzenie na telefon chcesz. Oni maja naleśniki pierogi placki ziemniaczane pancake tez sa. Oni sporo maja zamówień na jedzenie na telefon Warszawa Białołęka to i tak dobra dzielnica by znaleźć fajne miejsce z dobrymi pierogami czy innymi daniami.

4

Ja nie lubie wymyślnych dan i zawsze wybierac cos bardziej pod domowe obiady które kiedys jadlem. Teraz moaj zona czasem ugotuje ; ) Ale często jest niestety w delegacji…

5

Nie jest to niczym nowym ze nasz czas do gotowania jest mniejszy niż kiedys. Bo jakos tak się sklada. Dlatego w tej naleśnikarni mój brat je bo on jak mieszka sam to ma tylko jeden garnek no i tak nei gotuje tongue

6

Po prostu każdy z nas lubi co innego. Ja lubie czasem pobawic się w kuchni ale nie zawsze jest na to naprawde czas i to tez jest utrudnione.

7

Ja mam o tyle dobrze to mój facet gotuje i owszem zdarza nam się zamówić jedzenie na telefon ale to nie jest tak ze prawie codziennie. Bo jednak to zalezy od tego czy mamy czas by cos robic w kuchni czy nie. Ale smaczne jedzenie na telefon dzisiaj już nie tak trudno dostac.

8

Ja akurat gotowanie lubie ale czasowo nie zawsze wyrabiam się z przygotowaniem czegos do jedzenia tongue hehe

9

To musisz sobie sama czas organizowac ale dania domowe na telefon sa spoko ale samemu cos trzeba raz na jakis czas tez ugotowac.

10

Lepiej coś zamówić niż głodować w robocie lub w domu ;P jak niema czasu na przygotowanie samemu.