Temat: Czy warto zainstalować wideodomofony?

Witajcie. Niedawno dowiedziałam się, że zamiast tradycyjnego domofonu można zainstalować przy bramie swojej posesji wideodomofon. Teraz zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, chociaż domofon z kamera jest jednak sporo droższy od zwykłego domofonu. A co Wy myslicie na ten temat?

2

Odp: Czy warto zainstalować wideodomofony?

Ja już od jakiegoś czasu myslę o zamontowaniu wideodomofonu w miejscu zwykłego domofonu, który jest dość stary i mało praktyczny. Nowoczesne wideodomofony mają bardzo bogatą funkcjonalność, posiadają np. kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, dotykowy ekran, czytnik kart Micro SD oraz funkcje monitoringu i automatycznej sekretarki. Sądzę, ze montaż takiego wideodomofonu będzie opłacalną inwestycją.

3

Ja również polecam nowoczesne wideodomofony, które są do nabycia w sprawdzonych sklepach stacjonarnych i internetowych. Jeden z takich sklepów zamieścił godną polecenia ofertę wideodomofonów pod linkiem http://orno-sklep.pl/zestawy-wideodomofonowe-c-13.html. Można tam znaleźć wideodomofony jedno- oraz wielorodzinne o różnych funkcjach i w różnych cenach.

4

Dzięki, widze, że w tym akurat sklepie internetowym ceny wideodomofonów jednorodzinnych nie są wygórowane. Coraz bardziej przekonuję się do zakupu domofonu z kamerą, żeby widzieć, kto w danym momencie stoi za bramą mojej posesji.

5

No jest to naprawde przydatne rozwiązanie. Dobre wideodomofony dzięki diodom LED z podczerwienią umożliwiają widzenie również w nocy. Tak więc zawsze będziesz mogła zobaczyć, kto próbuje się dostac na Twój teren, co zapewni Ci z pewnością wysokie poczucie bezpieczeństwa.

6

Masz rację. A jakie jeszcze produkty można znaleźć w asortymencie tego sklepu internetowego, który mi poleciłeś?

7

Sklep funkcjonujący w Internecie pod adresem http://orno-sklep.pl/ oprócz wysokiej klasy wideodomofonów oferuje m.in. szeroki wybór zestawów domofonowych, systemów alarmowych bezprzewodowych, a także systemów do amatorskiego i profesjonalnego monitoringu. Można tam też znaleźć takie artykuły, jak: dzwonki, elektrozaczepy, watomierze oraz elektroniczne wizjery do drzwi.

8

Aha, to fajnie, bo właśnie planuję zamówić również elektrozaczep oraz monitoring bezprzewodowy. Tak więc zrobię tam od razu większe zamówienie.