Temat: Zajęcia nauki tańca we Wrocławiu – jak wygląda ich organizacja?

Jako, że moje dwie córki w wieku wczesnoszkolnym chciałyby się spróbować w tańcu, raczej nowoczesnym, chciałam zapytać, jak wyglada organizacja takich zajęć w szkołach we Wrocławiu? Dziewczyny bedą to robiły po raz pierwszy, więc chciałabym, ze trafiły do takiej grupy, w której będą podstaw się mogły nauczyć.

2

Odp: Zajęcia nauki tańca we Wrocławiu – jak wygląda ich organizacja?

Spokojnie nikt nie będzie im od razu kazał ruszać na zawody taneczne smile)) Wiadomo, że pierwsze zajęcia i to przez jakiś czas to będzie raczej zabawa ogólnorozwojowa połączona z muzyką. W ten sposób dzieci beda mogły wejść w odpowiedni rytm. Później będą mogły zacząć dodawać kolejne elementy.

3

Przyłączam się do pytania, bo tez chcemy wystartować na takie zajęcia smile))

4

Słuchajcie we Wrocławiu nauka tańca dla dzieci jest możliwa w rożnych miejscach. Ale najlepsza szkoła jest tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-z … la-dzieci/, a zajęcia odbywają się na odpowiednio przygotowanej sali treningowej. Dzieci mają do dyspozycji oczywiście profesjonalnego trenera oraz bezpieczne zaplecze.

5

A jak wygląda z samymi zajęciami, jak często się one odbywają i jak długo trwają?

6

To zazwyczaj 60 minut, które są czasem bardzo intensywnych zajęć. W tym czasie dzieci oczywiście odpowiednio się rozgrzewają isą gotowe do działania. Im bardziej zaawsowana grupa tym kroki taneczne są bardziej skomplikowane. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, chociaż dzieci wolałyby na pewno dużo częściej odwiedzac salę.

7

Dziekuję za te informacje, myslę, że teraz to mogę spokojnie ruszać. Jeszcze tylko kupno odpowiednich stojów i już...