1

Temat: Kto projektuje stoiska targowe w Poznaniu?

Sporo firm z tego co widziałem zajmuje się projektowaniem i stawianiem stoisk targowych w Poznaniu, ale jako, że prowadzę prestiżową firmę w prestiżowej branży nie mogę dopuścić do tego, żeby wybór bvył jakiś błędny. Dlatego szukam prawdziwego pewniaka jeśli chodzi o stoiska. Ma być doskonale wykonane i wtedy na pewno nie będzie to jednorazowa współpraca. Jak znacie taką firmę w Poznaniu to napiszcie która to smile

2

Odp: Kto projektuje stoiska targowe w Poznaniu?

Idziesz na łątwiznę, ale nie dziwię się, bo jeśli chodzi na przykład o Poznań to można było sobie renomę wyrobić, bo to przecież największe miasto targowe w naszym kraju smile)) Sytuacja na rynku stoisk jest faktycznie bardzo różna, bo wielu myśli, że to prosta kwestia postawić stanowisko na wystawę, a wcale tak nie jest. Moja rekomendacja w tej kwestii przypada na firmę Versus Elstar Plus Projekt, która na rynku jest obecna od wielu lat.

3

Sporo firm wybira usługi właśnie ich, bo wiedzą nie tylko jak wykonać solidne stanowisko, ale też świetnie doradzają. Jeśli potencjał firmy daje duże możliwości to i stanowisko targowe można solidnie rozbudować z korzyścią dla wystawcy. Ale takiej rady nie usłyszysz u kogoś, kto nie ma dużego doświadczenia smile))

4

No wposdizewam się, że tak właśnie jest i będzie...

5

Dobrze zrobione stanowisko targowe przyciąga klientów...Jest to już połowa sukcesu, bo nie ma co dalej to już zależy od handlowca czy innego przedstawiciela co osiągnie z klientem. Ale fakt jest jeden i to niepodważalny, że wpsomniana firma robi świetne zabudowy dla klientó targowych z różnych miast.

Tak jak ktoś wspomniał wiele firm wykonuje stoiska targowe Poznań jest rzecz jasna naturalnym ich odbiorcą. Ale fakt jest również taki, że najlepszą ofertę znaleźć można tutaj http://versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ niezależnie od tego jaka branża wchodzi w grę. Terminy wykonania są szybkie, co przy dużej ilości zamówień jest na wagę złota...

Już dawno nie byłam na żadnych targach, więc warto by się na jakieś wybrać...

8

No jest co terz oglądać i to w różnuych miastach. Praktycznie każda branża pokazuje co ma najlepszego. Ja akurat najbardziej lubię targi związane z turystyką...