Temat: Kancelaria adwokacka - pomysły marketingowe

Witam serdecznie. Drodzy Forumowicze, zawodowo zajmuję się sprawami marketingowymi, głównie w internetowej rzeczywistości. Mam różnych klientów, z jednymi współpracuje mi się lepiej, z innymi gorzej. Ostatnio odezwała się do mnie kancelaria adwokacka, prosząc o zaproponowanie jakiejś formy reklamy. Przyznam, że zupełnie nie mam pojęcia, jaki pomysł podsunąć. Myślałam o blogu, ale takie opisywanie usług i konkretnych przypadków raczej nie zapewni wielu czytelników.

2

Odp: Kancelaria adwokacka - pomysły marketingowe

Hej! No tak, trzeba przyznać, że masz trudne zadanie. Prawo przecież zabrania reklamowania tego typu usług. A przejrzałaś dokładnie rozwiązania, które stosują inni?

3

Tak. Dominują blogi i różne działania na forach. Ciągle to rozważam.

4

Witaj. Akurat mam całkiem ciekawy przykład blogu, za którym stoi kancelaria adwokacka. Proszę bardzo: https://adwokatrodacki.pl/blog/o-serial … epujacych/. Jak widać, wyszukują naprawdę ciekawe tematy. Nie mówię, żeby kopiować, ale zawsze można pisać o ciekawych sprawach z całego świata. Wiem, że przepisy się różnią, ale to zawsze interesujące wiadomości.

5

Wow, blog „Adwokat Rodacki” to naprawdę świetny przykład dobrze realizowanej strategii content marketingowej. Mnie się bardzo podoba i chętnie poszukam tam kiedyś inspiracji. Zresztą, zwróćcie uwagę, że to coraz powszechniejsza praktyka. Moim zdaniem wszyscy możemy na tym skorzystać. Są przecież blogi firmowe, które podają o wiele bardziej wartościowe informacje niż poczytne portale.

6

Trudno się nie zgodzić. Siedzę w marketingu od dawna i od początku z zainteresowaniem obserwowałem nowe trendy. W przypadku content marketingu jestem pod ogromnym wrażeniem.

7

Bardzo Wam dziękuję. To naprawdę ciekawa propozycja. Przejrzę, poczytam, skonsultuję z kancelarią. Jeszcze raz dzięki i wszystkiego dobrego!

8

Nie ma sprawy. Powodzenia i wytrwałości w pracy życzę.