Temat: Szukam fajnego sklepu modelarskiego z dużym wyborem – jaki polecacie?

Cześć! Chcę kupić chłopakowi na urodziny fajny model do sklejania np. samolotu lub statku. Możecie polecić jakiś sklep modelarski z dużym wyborem i dobrymi cenami?

2

Odp: Szukam fajnego sklepu modelarskiego z dużym wyborem – jaki polecacie?

Witaj, jeżeli chodzi o sklep modelarski to warto zajrzeć do tych internetowych, bo zdecydowanie mają większy wybór.

3

Ja kupuję swoje modele w sklepie internetowym, a dokładnie w tym: http://agtom.eu/, ponieważ maja bardzo dużo różnorodnych modeli. Moim zdaniem jest to sklep modelarski w których znajdziesz profesjonalne i bardziej zaawansowane modele, ale też dla osób dopiero zaczynających.

4

Hej! Też kupiłam kiedyś mojemu mężowi model do sklejania i był bardzo zadowolony. Kupiłam go w sklepie modelarskim, o których wspomniał mój poprzednik – wybór bardzo duży. Samoloty znajdziesz tam na pewno – cywilne, wojskowe i helikoptery też.

5

A jaką skalę samolotu polecalibyście na pierwszy raz? Nie chciałabym go przerazić trudnością sklejania

6

Cześć, ja jak zaczynałam zabawę ze sklejaniem to zaczęłam od modelu samolotu w skali 1:48 – jest to mały model, ale na sam początek najlepszy, bo ma mniej części, więc szybciej się skleja.

7

Ja na Twoim miejscu wybrał bym mały samolot wojskowy np. F6F-5N Hellcat. Jest w skali 1:48, więc w sam raz a zabawy i tak Twój chłopak będzie miał na kilka dni.

8

Witajcie! Mój facet od wielu lat składa modele i jako sklep modelarski zawsze wybiera Agtom – przesyłki są zawsze na czas, od jakieś kwoty też zawsze przesyłka jest gratis.

9

A wiecie gdzie mają sklep stacjonarny?

10

W Krakowie mają sklep stacjonarny na ul. Jagiełły.