Temat: Szukam przewoźnika, który organizuje wynajem autobusów we Wrocławiu

Witam wszystkich serdecznie! Ja i moja narzeczona jesteśmy w trakcie organizacji ślubu i wpadliśmy na genialny pomysł, żeby się pobrać na Śnieżce. Tam jest taka kaplica i na szczęście udało nam się znaleźć wolny termin, ale teraz z całą logistyką jest większy problem. Większość rodziny mamy we Wrocławiu i okolicach, my samu też tutaj mieszkamy. Stwierdziliśmy że najbardziej logicznie będzie po prostu wynająć autobus który nas wszystkich zabierze na miejsce. Stąd właśnie moja prośba, żebyście mi polecili jakiegoś przewoźnika, który nie będzie kosztował fortuny i nie zawiedzie nas na przykład odwołując w ostatniej chwili.

2

Odp: Szukam przewoźnika, który organizuje wynajem autobusów we Wrocławiu

Kogokolwiek weźmiesz z Wrocławia, możesz być pewien że wszystko zrealizuje bez zarzutu. Jest w tej okolicy bardzo duża konkurencja i każdy przewoźnik żeby się utrzymać na rynku musi bardzo dbać o każdego klienta

3

Jaki świetny pomysł z tym wynajęciem autokaru! Ja też wychodziłam za mąż bardzo daleko od miejsc gdzie mieszka moja rodzina i przyjaciele i jak teraz sobie pomyślę, to trzeba było zrobić to samo. Wszyscy są razem, nikt się nie gubi, a koszt wynajęcia to na bank dużo mniej niż suma wydatków na benzynę dla wszystkich samochodów które jechały na miejsce

4

A o jakim dużym autokarze myślicie?

5

Takim myślę na 50-55 osób. Wiadomo, że część z innych części kraju przyjeżdża, ale ta część z dolnego śląska to mniej więcej tyle osób właśnie

6

W takim razie zerknij sobie na te: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przew … arowe.html przewozy autokarowe. Co prawda w zupełnie innym celu, bo na wycieczki szkolne, ale bardzo często wybieram właśnie ten transport autobusowy z Wrocławia. Ceny mają atrakcyjne, szczególnie biorąc pod uwagę komfort jazdy

7

OK, a jakie mają te autobusy konkretnie? Znasz model chociażby?

8

Ja się w szczegóły nie zagłębiałem ale na podstronie: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynaj … karow.html jest dokładnie opisane jak wygląda taki wynajem autobusów z Wrocławia i jakie te dostępne pojazdy są. Ciebie będą interesować dwa największe modele.