Temat: Tanie Unimile i Desmoxan – jest jakaś szansa by zaoszczędzić?

Mamy z dziewczyną ulubione prezerwatywy z Unimila i jakoś ostatnio drogo nam wypadają – zawsze kupowaliśmy w jednej z sieciowych drogerii bo było taniej ale od pewnego czasu cena poszła w górę. I to samo z Desmoxanem, rzucam palenie i pomaga mi ale też podrożał. Jak żyć?

2

Odp: Tanie Unimile i Desmoxan – jest jakaś szansa by zaoszczędzić?

No niestety ja też odnotowałem że poszły w górę suplementy. Jak z kondomami to nie wiem bo zabezpieczam się z żonką w inny sposób. Ale raczej na przestrzeni lat ceny były raczej stałe.

3

Pierwsza rzecz to radziłabym odpuścić sobie normalne kupowanie w sklepach stacjonarnych bo tam praktycznie zawsze wypada wszystko drożej. Od dłuższego czasu zamawiam takie rzeczy w internecie.

4

Warto sobie robić takie małe rekonesanse, czytać o produktach itp. Apteka Gemini ma wszystkie produkty w detalach opisane. Potem mając tę wiedzę można decydować czy warto coś kupić i jak kosztowo to wygląda.

5

Dla mnie prawdziwym hitem są prezesy Unimil Skyn. Cieniutkie, odczucia jakby ich w ogóle nie było wink Testowaliśmy z laską sporo opcji i jak na razie żadne inne nie mają startu. Przy tym są bardzo wytrzymałe i nie uczulają a miałem problem z tym kiedyś i wychodziła mi wysypka. Jak używam Skynów to jest wszystko dobrze.

6

Rzucałam palenie i też brałam suplementy. Z Desmoksanem mam dobre doświadczenie, jako jeden z nielicznych preparatów faktycznie pomagał.

7

Brałem Desmoxan prawie rok i moim zdaniem warto go zażywać. Także dlatego że nie daje skutków ubocznych – niektóre środki wspomagające rzucanie palenia mogą otępiać itd. Tutaj tego nie było. Teraz jestem szczęśliwym niepalącym i nic nie wskazuje abym miał wrócić do nałogu wink