Temat: Skuteczne i niedrogie leczenie kanałowe w Bydgoszczy – da radę?

Potrzebuję kompleksowo wyleczyć dwa zęby, byłem u jednego dentysty – diagnoza że trzeba kanałowo, pytam o cenę i trochę mnie zmroziła odpowiedź. Jest może na terenie Bydgoszczy jakiś gabinet stomatologiczny z bardziej ludzkim cennikiem?

Odp: Skuteczne i niedrogie leczenie kanałowe w Bydgoszczy – da radę?

Nie jest z tym zbyt kolorowo, ale wiem że na pewno dr Piotr Winiarski jest znakomitym fachowcem i niedrogim. Moja mama leczyła u niego zęby i jest bardzo zadowolona z efektów.

3

Też chciałbym polecić pana doktora, naprawdę wyśmienity specjalista - http://www.implanty-bydgoszcz.eu/leczenie-kanalowe.html. Wiadomo jak jest z zębami, jak stomatolog nie będzie solidny to potem problemy mogą się długo ciągnąć za człowiekiem. Jak chodzi o leczenie kanałowe Bydgoszcz dla mnie w tym momencie nie dysponuje lepszym gabinetem.

4

U mnie były poważne problemy z kanałowym bo ząb nie został dobrze zatruty i coś mi się tam paprało. Na szczęście udało się sytuację uratować i to właśnie w tym gabinecie co go wyżej polecają.

5

Regularne przeglądy to podstawa. W ten sposób najlepiej się uchronić przed zębowymi problemami. Sama chodzę przynajmniej raz w roku na przegląd.