Temat: Ile kosztują dobre wózki spacerowe?

Czesc:) ile średnio kosztują wózki spacerowe, bo przymierzam sie do kupna takiej spacerówki, ale ile muszę wydac?

2

Odp: Ile kosztują dobre wózki spacerowe?

Ty o tym decydujesz, jaki wózek chcesz, to już nie te czasy, ze do wyboru jest jeden typ wózka spacerowego, teraz masz wózki spacerowe za 300 zł, ale masz tez za 1000 zł i więcej.

A nie chcesz od kgoś odkupić spacerówki, dużo ludzi sprzedaje wózki spacerowe na różnych aukcjach w internecie, niezłe okazje można trafic.

4

Sorki, ale ja bym jednak nie chciała uzywanego wózka spacerowego nie wiadomo po kim itp, więc raczej kupie wózek ze sklepu.

5

Kobitki to jednak maja hopla, ze nie wiadomo po kim i zawsze wolą przepłacić, ale jak interesują cie nowe wózki spacerowe prosto od najlepszych producentów to prosze bardzo, na http://dzieciecewyprawki.pl/15-wozki-spacerowe są wózki takich producentów, jak Bebetto, Bomiko, Espiro, jesli chodzi o typ to najpopularniejsza jest chyba parasolka.

6

Ja tam tez nigdy nie kupiłabym używanego wózka spacerowego, chyba ze od osoby zaprzyjaźnionej, ale widze ze kolega podesłał już link do fajnego sklepu, na pewno cos wybierzesz, ale jak bedziesz oglądać różne wózki spacerowe, to zwróć uwage na jego wagę. sposób składania i wielkość kółek.

7

A tak wlasciwie to od jakiego wieku używa się wózki spacerowe aby to było bezpieczne dla dziecka, bo widze ze w ofercie są takie wózki nawet dla półrocznych dzieci?

8

Faktycznie wózki spacerowe są rozne, ale ostatnio rozmawiałam z pediatrą na ten temat i powiedział, ze najlepiej stosować jak dziecko już dobrze siedzi i stosować do ok. 3-4 roku zycia, sama konstrukcja wózka wytrzymuje ciężar do ok. 25 kilogramów.