Temat: Sprawdzony sklep z modlitewnikami – jaki polecicie?

Witam Was. Macie może jakiś sprawdzony sklep z modlitewnikami i książkami religijnymi? Rozglądam się ostatnio za czymś ciekawym, ale jakoś tak nic nie wpadło mi w oko, a jednak szukam czegoś fajnego, sprawdzonego. Modlitewniki mnie interesują różne, bo lubię mieć wybór. I chcę coś ładnie zrobionego, jakieś takie książeczki fajne, nie muszą być jakoś bardzo wymyślnie wydane i poozdabiane, takie proste raczej. Podrzucicie coś fajnego, ładnego i sprawdzonego? Bardzo proszę o pomoc.

Odp: Sprawdzony sklep z modlitewnikami – jaki polecicie?

Ja to takie rzeczy kupuję głównie w kiosku przy kościele, może niech pan popatrzy u siebie? Tam zazwyczaj mają różne modlitewniki, różańce i prasę religijną, książki też chyba się zdarzają, może najlepiej zacząć tam szukać czegoś takiego? smile

3

Właśnie u mnie w parafii to jest raczej niewielki wybór, a ja lubię jak mogę sobie wybierać i przebierać, i samemu zdecydować czy wolę to czy tamto.. No i jeśli chodzi o książki to już w ogóle zależy mi na jakiś ciekawym wyborze, a u nas to właściwie wcale nie ma książek takich za bardzo…

Rozumiem… To przykro mi bardzo, ale niestety panu nie pomogę, bo ja zawsze takie sprawy załatwiam tam i nie bardzo wiem co panu polecić niestety..

5

Każda porządna księgarnia ma na pewno dział religijny, wystarczy się rozejrzeć, nawet po centrach handlowych itp. smile

6

Tak, tak, to pewnie ma pani racje tylko ja mam jednak dość daleko do centrum handlowego najbliższego, bo mieszkam w malej miejscowości, pod dużym miastem, przydałoby mi się może coś internetowego bardziej.

7

Jeśli chodzi o modlitewniki sklep internetowy godny polecenia znajdziesz tutaj: http://wydawnictwojut.pl/. Jestem w bardzo podobnej sytuacji, też mam dość daleko do cen-trum handlowych, w mojej miejscowości nie ma porządnej księgarni za bardzo, a w sklepiku para-fialnym wybór tez nie wielki… dlatego zawsze kupuje na tej stronie, mają bardzo ładne modlitew-niki i to naprawdę wiele rodzajów, a także ciekawe zasoby literatury katolickiej. Bardzo serdecznie polecam.

8

O pięknie panu dziękuję za pomoc, rzeczywiście wybór u nich bardzo duży, a ja bardzo mieć wybór lubię.

9

Ja również lubię mieć wybór. Nie ma za co dziękować, życzę ciekawej lektury.