Temat: Poszukuje sklepu z sukienkami na wesele..

Hej forowicze dzisiaj chciałam was porpsic o pomoc w znalezieniu właściwego sklepu w którym znajde sukienki na wesele ponieważ już za 3 miesiace mój ukochany brat bliźniak bierze slub i chciałabym w ten dzien naprawde wyglaac zjawiskowo gdyz dodatkowo jestem świadkiem mojego brata wiec sami rozumiecie pomocyyy

2

Odp: Poszukuje sklepu z sukienkami na wesele..

Ja sama bylam świadkiem na slubie mojej najblizszej przyjaciółki ostatnio i również szukałam sklepu z sukienkami na wesele w, którym mogłabym kupic odpowiednią kreację nie chciałam tez przyćmić panny młodej wiec szukam czegosc ladnego, zjawiskowego, a wiec rozmawiałam koleżankami z klubu fitness do którego uczęszczam na ten temat i one polecily mi ten internetowy sklep https://prettyclever.pl/ w, którym ja osoiscie znalazłam taka sukienke która mi się spododbala i przede wszytstikm nie wydalam nia nia majatku co było nie ukrywam moim priorytetem.

3

Hej wam, ja także kupowałam sukienke na wesele mojej kuzynki w tym sklepie co kolezanka wyzej i uwazam, ze naprawde maja oni tam ciekawe polaczenia i zestawienia dzieki, którym na weselu kuzynki prezentowałam się zjawiskowo, ale tak jak już wspomniala kolezanka nie wydalam na ta fortunny wiec ogolnie bylam bardzo zadowolona z zakupu, polecam!

Dziękuje dziewczyny, zaraz sobie wejde na strone tego sklepu i czegos poszukam bo dla mnie niestety kasa, która wydam na te sukienke tez jest niezwykle wazna,a chciałam się jeszcze spytac czy rozmiarowka jest w miare porownywalna do takiej normalnej bo wiecie czasami kupisz sukienke rozmiar m a jest tak malutka ze chyba tylko nastolatka by się w nia mogla zmieścić.

5

Nie, w moim przypadku czyli wlasnie rozmiaru m wymiary podane pod sukienka była jak najbardziej adekwatne do tego jak powinna wyglądać tradycyjna rozmiarówka m, która na przykład mogłabyś znalezc w prawie każdym sklepie również takim stacjonarnym, także problemow z rozmiarami raczej być nie powinno, pozdrawiam cieplutko.

dzięki wielkie za pomoc kochane moje i doradztwo w takim razie zdam się na was dziewczyny i zamowie tam sukienke i pamiętajcie, że warto zawsze zapytać.