1

Temat: Gdzie mogę kupić ładne śpioszki?

Witam, czy są tu jakieś mamy? Albo chociaż mamy chrzestne które obdarowują swoich chrześniaków śpioszkami? Mnie niedawno urodził się przyszły chrześniak i chcę mu kupić ładne śpioszki (na jednym takim prezencie na pewno się nie skończy więc tym bardziej przydałby mi się fajny sklep). Jak nietrudno się domyślić, kompletnie nie wiem gdzie takie rzeczy można i warto kupować, tzn. sklepów z odzieżą dla dzieci jest dużo ale które są fajne? Najlepiej na necie bo do najbliższego miasta z galerią mam sporo smile z góry dzięki

2

Odp: Gdzie mogę kupić ładne śpioszki?

Na prezent dobre będą chyba markowe śpiochy, dobrych marek dziecięcyh słynących z produktów trwałych i tez bardzo bezpiecznych, m.in. jeśli chodzi o dobór tkanin, naturalne metody barwienia itp. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, zwłaszcza u małych dzieci

3

bez przesady. Sądzę że takie podstawowe zasady spełniają wszelkie ubranka dla dzieci i nie muszą kosztować fortunę. Ja bym polecała szukać w sklepie Wyprawkowy.pl. Tam też jest dużo markowych produktów ale nie kosztują dużo a zdecydowanie sa to bardzo dobre marki

4

Skoro polecasz ten sklep to zajrzę, jak pisałam, kompletnie nie mam w tym żadnego doświadczenia

5

ja tam kupowałam praktycznie wszystko dla mojego dziecka i bardzo sobie chwaliłam. Tutaj możesz zobaczyć jakie mają śpioszki https://wyprawkowy.pl/spiochy-173, zdecydowanie ładne a do tego zabawne, sądzę że na prezent jak znalazł. Rodzicom pewnie się spodoba jak uroczo ich maluch będzie wygladał w takich śmiesznych śpioszkach smile takie rzeczy dla dzieci są bardzo fajne

6

Faktycznie ciekawe propozycje smile dziękuję bardzo