Temat: Tabletki duo fem - jaka jest Wasza opinia?

Cześć. Mam nieco krępująca sprawę, jednak potrzebuję rady. Właśnie niedawno wróciłam od ginekologa, który potwierdził moje obawy - weszłam w najgorszy okres dla kobiety, czyli menopauzę i nie będę ukrywać, że przechodzę go dosyć ciężko sad Czy ktoś ma jakieś rady, jak przetrwać ten czas? Wiem, że nie jestem jedyną kobietą z menopauzą, ale dla mnie objawy są naprawdę dokuczliwe.

2

Odp: Tabletki duo fem - jaka jest Wasza opinia?

Powiem Ci szczerze, że sama niedawno przez to przechodziłam, jednak nie wiem, co czujesz. Dla mnie odbywało się to całkowicie bezobjawowo, ale wiem, że może być problematyczne, ponieważ moje koleżanki znosiły to o wiele gorzej ode mnie.

3

Być może ktoś się zdziwi, że facet wypowiada się w tym temacie, jednak niedawno menopauzę przechodziła moja żona. Poleciła mi wtedy siostra, żebym kupił jej tabletki duo fem, które mają lekceważyć wszystkie objawy. Powiem Wam, że zamawiałem je z tej apteki internetowej: https://www.aptekamini.pl/duo-fem-tabl- … -tabl.html i poprosiłem żonę, żeby regularnie je przyjmowała. Miałem w tym swój ukryty cel, bo przyznaję, że jej zmiany nastroju były nie do wytrzymania. Odkąd bierze regularnie lekarstwa, to jest dużo lepiej.

4

Zastanawiam się, jakie jeszcze działanie ma ten lek i czy rzeczywiście warto po niego sięgać. Mamie bym kupiła, ale czy opłaca się zamawiać online?

5

To na pewno. Apteka Mini ma go dostępnego w naprawdę okazyjnej cenie i ja zawsze tutaj go zamawiam. Mi lek pomaga w zasypianiu, a także łagodzi takie objawy jak uderzenia gorąca czy ciągłe zmiany nastroju. Przyznaję, że było to dla mnie bardzo uciążliwe, teraz już dużo lepiej znoszę.

6

Nie za bardzo wierzę w działanie takich produktów. Moja żona regularnie przyjmowała takie preparaty i nic jej nie pomogła.

7

Widocznie brała złe tabletki. Te, o których piszą koleżanki rzeczywiście widać efekty. Widziałam po swojej mamie. Nawet cera jej się poprawiła i dużo lepiej jej się spało, odkąd zaczęła przyjmować te duo fem. Myślę, że u wielu kobiet się sprawdzi.

8

Dziękuję bardzo. Chyba sama się przekonam i zamówię sobie.