Temat: Ozdoby na ścianę.

Witajcie! Przeniosłam się do nowego gniazdka. Już większość zrobiłam, ale jakoś brakuje mi jakiś dekoracji na ścianach. Są bardzo puste. Zastanawiam się czy lustra dekoracyjne to może być fajne rozwiązanie na dekorację. Oprócz tego rozmyślam jeszcze nad kupnem jakiś obrazków. Podpowiedzcie mi czym można ozdobić ściany w mieszkaniu?

2

Odp: Ozdoby na ścianę.

Bardzo lubię oglądać dawne dworki! Wyjątkowe meble czy ozdoby w ich wnętrzach pozwalają mi chociaż w fantazji przenieść się do tamtych czasów. Sama mieszkam w kamienicy, jednak dokładam wszelkich starań, aby moje pokoje, chociaż za pomocą dodatków, przywoływały te pałacowe klimaty. Na szczęście dzisiaj w sklepach jest możliwość odnaleźć dużo stylowych rozwiązań!

3

Normalna sprawa, że najlepszą formą dekoracyjną na ścianę mogą okazać się obrazy. Sama takie zamówiłam. Nawet jak szukałam zawodowej firmy to mój kumpel proponował mi nowoczesny obraz przestrzenny. Czemu by nie?! Może za jakiś czas, ponieważ na obecną chwilę tego nie potrzebuję. Proszę Was zmieńmy temat. Albo znikam stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Pa!

Design w którym będzie zaprojektowany dom zależy zwłaszcza od wybranych dodatków. Pojedyncze przedmioty – czy to zamocowane na ścianach lub też stawiane w innych miejscach, nadawać będą zaplanowanego wyglądu. I dokładnie mając to na uwadze, kilka tygodni temu zakupiłam bardzo atrakcyjne lustra ozdobne do salonu. Teraz jego wnętrze prezentuje się jeszcze ładniej! Evolution Home to sklep, w jakim znalazłam sobie lustro – gorąco polecam obejrzenie ich strony .

5

Wybór dekoracji do domu to skomplikowany temat. Ostatnio małżonka nabyła klimatyczne lustra srebrne. Oczywiście są bardzo ładne, ale po raz kolejny nie konsultowała zakupów ze mną! Przecież ja bym z przyjemnością także coś dobrał do przedpokoju czy łazienki! Ale jak dotąd nie posiadam ku temu sposobności...

6

Wielokrotnie wpadam na forum i zawsze jestem usatysfakcjonowany z podejmowanych tutaj tematów. Powiem, że coraz bardziej rozmyślam o przyozdobieniu swoich ścian w chałupie. Nawet przedwczoraj znalazłem interesującą witrynę internetową, na której proponują przeróżne ozdoby. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak się nad tym zastanowię.