Temat: Jakie są Wasze opinie o butach Adidas Tubular?

Witam. Zastanawiam się nad zakupem modnych ostatnio butów męskich Adidas Tubular Shadow. Wizualnie mi się podobają, ale mam wątpliwości co do tego czy są trwałe i czy przetrwają dłużej niż 1 sezon. Jaki macie doświadczenia z tymi butami?

2

Odp: Jakie są Wasze opinie o butach Adidas Tubular?

Widziałem te buty niedawno w fajnej promocji. Wyglądają na porządne i wytrzymałe, a do tego uniwersalne, bo pasują do róznych stylizacji.

Ja mam te buty już jakiś czas i moja opinia o Adidas Tubular jest bardzo dobra. Początkowo też byłem sceptyczny wobec ich trwałości, ale po przeczytaniu opisu ze strony https://ctxsport.com/produkt/buty-adida … ar-shadow/ stwierdziłem, że warto je kupić. No i nie narzekam, bo wygodnie się w nich chodzi, a materiał i podeszwa są w bardzo dobrym stanie po wielu już użyciach.

4

A ja zastanawiałem się nad kupnem Adidas Tubular, ale w końcu zdecydowałem się na Gazelle opinie o tym klasycznym modelu Adidasa zachęciły mnie do kupna tych właśnie butów. Moja decyzja wynikła głównie stąd, że jestem jednak zwolennikiem bardziej tradycyjnego obuwia, a nowoczesne modele, jak Adidas Tubular nie do końca do mnie przemawiają. Osobiście więc bardziej polecam Gazelle opinie moich znajomych na ich temat też są naprawdę dobre.