Temat: Co to jest landing page?

Proszę wybaczcie mi moje braki wiedzy. Nie mogę tak do końca zrozumieć, co to jest landing page? Możecie mi to wyjaśnić prostym językiem?

Odp: Co to jest landing page?

Nie przejmuj się. Na początku mojej przygody z programowaniem też nie mogłem tego pojąć. Otóż landing page (pol. strona docelowa, strona lądowania) jest stroną – samodzielną lub podstroną większej witryny – na którą zostaje odesłany użytkownik po kliknięciu w baner, reklamę lub link i zwykle jest ich rozwinięciem.

3

Dodam jeszcze, że może ona opisywać fragment działalności firmy, konkretny produkt lub usługę. Może ona stać się jednym z najważniejszych elementów działań marketingowych, w tym pozycjonowaniu, czy kampanii PPC.

4

Jeśli kiedyś będziesz się zastanawiała jak pozycjonować landing page najlepiej zwróć się do jednej z internetowych agencji SEO. Nie musisz przecież znać się na wszystkim…

5

Ze stronami typu landing page nierozerwalnie związany jest temat marketingu internetowego. Sporo informacji w tym temacie znajdziesz na https://marketing-portal.pl/. Cenne rady ekspertów i ciekawe poradniki z pewnością Cię zainteresują.